Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členské výhody

15. 9. 2010

Členské výhody

Pokud se staneš členem KlubuZvířat, získáš mnoho výhod!
 

1. Za každý odebraný balíček, automaticky získáváš prémiové body, za které si pak můžeš objednat až dva balíčky zdarma a nebo skvělý dárek, který si sama vybereš! Už tím, že se do KLubuZvířat zaregistruješ, získáváš 200 prémiových bodů na uvítanou. Dále za každý zaplacený balíček dostaneš vždy 100 bodů. A to není všechno - pokud získáš nového člena, připíšeme ti také 100 bodů! Prémiové body pak můžeš vyměnit za prima knížku (500 bodů), dárek (1000 bodů), balíček zdarma (1400 bodů) nebo dokonce 2 balíčky zdarma (2200 bodů).

2. Za Prémiové body si můžeš koupit dárek v Nákupní horečce! V každém Zvířecím magazínu najdeš nabídku dárku, který si můžeš za Prémiové body "koupit".

3. Za tři kupony získáš dárek zdarma! Za tři ústřižky ze tří po sobě jdoucích složenek (které najdeš v balíčku) dostaneš zdarma dárek podle tvého výběru.

4. Dárek zdarma získáš i za novou členku! Pokud se ti podaří přihlásit novou členku a ta odebere aspoň dva balíčky, pošleme ti dárek podle tvého výběru z letáku Pozvánka.

5. Můžeš si dokoupit starší knížku! Pokud ses stala členkou nedávno, můžeš si dokoupit předchozí díly tvé oblíbené knížní řady! Zavolej na naši Horkou linku!

6. Můžeš vyhrát v soutěži magazínu! V každém zvířecím magazínu vybereme několik výherců - vždy vybíráme Zvíře seniorku, vítězku Víkendu snů a pokaždé také výherkyně dvou soutěží ze stránky 29!

7. Jako členka ZvířecíhoKlubu budeš moct využívat slev a akcí určených jen pro členy KlubZvířat v největším zvířecím řetězci Potřeby pro domácí miláčky

8. Nemusíš odebírat každý balíček, ale můžeš si vybrat, co se ti líbí!

9. Můžeš platit INKASEM! Po zřízení inkasa se balíčky hradí automaticky a ty a tvoji rodiče se nemusíte vůbec o nic starat.

10. Navíc máš každý měsíc šanci vyhrát dárek a 50 prémiových bodů navíc na své konto, když nám zašleš svůj tajný výherní kód. který najdeš na složence. Stačí poslat SMS zprávu a pokud budeš mezi prvními 500, zašleme ti dárek zdarma! Nezapomeň, čím více balíčku odebereš, tím větší naději máš na objevení tajného kódu!


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Kontakt

Niki Lašová

Loučná PKH 73
435 12

AimiaJantar@gmail.com

Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 22650
Měsíc: 328
Den: 14